Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
MIDAS Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp.zo.o

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Jesteśmy:
Międzynarodową Firmą „MIDAS”, specjalizującą się w wykonywaniu usług montersko – spawalniczych w sektorze przemysłu stalowego ciężkiego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu spółkom, przedsiębiorstwom, koncernom doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Zapewniamy wysoką jakość z zachowaniem norm w wykonywaniu prac, nie tylko montersko-spawalniczych. Dzięki wypracowanej polityce i wyjątkowej idei naszej spółki tworzymy kulturę, która ceni fachowość i wartość naszych pracowników. Dążymy do maksymalnej integralności i wydajności procesów pracy. Działamy z szacunkiem dla naszych klientów i pracowników oraz poszanowaniem zasad bezpieczeństwa pracy. Nasza przyszłość zależy od działania w interesie klienta i taka taktyka przyczynia się do sukcesu i satysfakcji naszych zleceniodawców. Oferujemy profesjonalną wiedzę teoretyczną i praktyczne rozwiązania.
Obsługujemy takie segmenty gospodarki jak: przemysł metalowy, naftowy, górniczy, ciężki przemysł stalowy, produkcję przemysłową o różnej specyfikacji oraz budownictwo. Firma zatrudnia pracowników na stanowiskach; spawacze, ślusarze, szlifierzy, frezerzy, tokarze, monterzy konstrukcji stalowych, rurociągów, operatorów maszyn CNC, zbrojarze, cieśle, pracownicy robót budowlanych, pracownicy fizyczni niewykwalifikowani i wykwalifikowani do obsługi w przemyśle stalowym. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenia w wykonywaniu usług zgodnie z właściwym zamówieniem klienta. Współpracujemy z firmami, przedsiębiorstwami, spółkami, dużymi koncernami, dla których wykonujemy usługi. Zawsze staramy się sprostać specyficznym i szczegółowym wymaganiom naszych klientów.
Z uwagi na obszerną znajomość tej branży i współpracę z w/w podmiotami gospodarczymi, proponujemy ciekawe rozwiązania dotyczące wypracowania przewagi nad konkurencją w postaci usprawnienia wydajności procesów pracy oraz wykonania zlecenia półproduktu, wyrobu elementów ze stali czarnej nierdzewnej lub wykonania gotowej usługi pod zamówienie. Staramy się zamykać zamówienie w ustalonym wcześniej terminie lub przed jego upływem. W przypadku poważniejszego zlecenia ze strony Państwa firmy, jesteśmy gotowi i chętni na odbycie niezobowiązującego spotkania, podczas którego omawiamy szczegóły realizacji zamówienia.
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności, współpracy i rozwiązań leasingu pracowniczego – zachęcamy do zapytań, na które udzielimy z przyjemnością szczegółowej i wyczerpującej odpowiedzi.
Activity
Type
Services
Employment
50 people and above
Legal form
Partnership
Primary markets of the interest
 • Hungary
 • Ukraine
 • Russia
 • Moldavia
 • Denmark
 • Czech Republic
 • Belarus
 • Kazakhstan
 • Georgia
 • China
 • Azerbaijan
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers
Partner expectations
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
 • Poszukuje nowych możliwości biznesowych
 • Szukam partnera biznesowego
 • Szukam przedstawicielstwa handlowego


Events in which I participateAddress
Poland
ul.3 Maja 2/52 3 / 52
Nidzica
13100
Fax: 570639463
Phone: +48 570639463
E-mail: anastazja.midas@gmail.com
Regon : 381025973
EU VAT : PL9840213352


Offers
które mogą Cię zainteresować